SYSTEMY PRZECIWŁONECZNE FIRMY DECOR

Produkcja rolet działa na rynku od 2004r najpierw jako VERTAL, później jako VERTAL S.C. W 2015r firma Decor Robert Ostapiuk wykupiła udziały firmy VERTAL i stała się jedynym właścicielem firmy produkcyjnej pod nazwą DECOR Robert Ostapiuk. Zatrzymanie wszystkich doświadczonych pracowników i podwojenie powierzchni hali produkcyjnej oraz wyposażenie jej w nowy park maszynowy pozwoliło nam podnieść Jakość i niezawodność naszych produktów a to główne cele stawiane przed zgranym i profesjonalnym zespołem naszej firmy.

Wysoka jakość i trwałość naszych polskich produktów to cechy, które zapewniają nam wysoką pozycje w niezwykle konkurencyjnej branży. Korzystanie z najlepszych podzespołów i stałe doskonalenie produktu znajduje uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy chwalą nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego wyrobu. Dbamy by nasz produkt był niezawodny, bezpieczny oraz łatwy w użyciu a jednocześnie nowoczesny.

Nowoczesne rolety na kazda kieszen


DECOR to znany i ceniony producent systemów przeciwłonecznych, tj. rolet, moskitier, plis oraz żaluzji dostępnych w bardzo szerokim wachlarzu kolorów, wzorów, materiałów oraz faktur. Od momentu rozpoczęcia działalności zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wiele nowatorskich rozwiązań. Nasze przesłony okienne wykonywane są na bazie najlepszych jakościowo materiałów dzięki czemu nasi klienci zawsze są zadowoleni z zakupów. Jesteśmy doświadczonym producentem rolet wewnętrznych, zewnętrznych ale także plis, żaluzji i moskitier okiennych, które doskonale sprawdzą się jako nowoczesne i estetyczne przesłony okienne zarówno w domach, mieszkaniach jak i biurach i lokalach usługowych.

Wychodzimy z założenia, że przesłony okienne powinny być funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji budynku oraz wnętrza pomieszczenia w którym będą się znajdować.

GWARANCJA JAKOŚCI

Roleta materiałowa dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje nasze wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia.

KOMPLEKSOWA OFERTA

W swojej ofercie posiadamy nie tylko same rolety, ale również akcesoria podnoszące standard i ułatwiające obsługę systemów przeciwłonecznych. Do każdego produktu przedstawiamy Państwu zestaw dodatków, które najczęściej wybierają klienci.

PROFESJONALNY MONTAŻ

Roleta materiałowa dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje nasze wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia.

NEWSLETTER


PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL, JEŻELI CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH.

Administratorem Państwa danych osobowych jest DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży przy ul. Meblowej 35. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.