JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY?

Witaj w świecie rolet i systemów przeciwsłonecznych DECOR!

Rolety materiałowe to produkt który, dominuje w ofercie naszej firmy. Jednak specjalizujemy się również w innych rodzajach rolet np.: dachowe, przeciwwłamaniowe i bramy rolowane oraz żaluzje, plisy i moskitiery.Nasze rolety spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta i z powodzeniem mogą być dowodem jego oryginalności i gustu.

 

Ważne zastosowania posiadają rolety przeciwwłamaniowe poza zabezpieczeniem antywłamaniowym zabezpieczają nas również przed utratą ciepła w pomieszczeniach jak i zmniejszają natężenie dźwięków dochodzących z zewnątrz.

 

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, otwieramy nasze siedziby w coraz to nowych miastach Polski. Nasz punkt sprzedaży to idealne miejsce do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami pozostałych produktów, życzymy trafnych wyborów i udanych zakupów.

Nowoczesne rolety na kazda kieszen


Zapraszamy do współpracy dekoratorów wnętrz. Oferujemy bogaty wybór systemów roletowych do aranżacji okien. Oferujemy atrakcyjny system prowizyjny. Umożliwiamy zaprezentowanie Państwa projektów na naszym profilu na Facebook. Poprzez szeroko stosowaną reklamę naszej firmy umożliwiamy Państwu łatwiejszy dostęp do potencjanych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie, sugerowane możliwośći współpracy.

 

Wyślij e-mailową prośbę o przesłanie oferty lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapewniamy katalogi produktowy i techniczny, oraz służymy radą i bogatym doświadczeniem.

 

Do współpracy zapraszamy również sklepy branżowe z roletami, oknami, dekoracją wnętrz. Oferujemy bogaty wybór rolet wewnętrznych. Prześlij zapytanie ofertowe na e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a my wyślemy nasze cenniki oraz katalogi produktowe. Zapewniamy również materiały ekspozycyjne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówień. Służymy radą i bogatym doświadczeniem.

Partnerstwo z nami gwarantuje:

wysokiej jakości produkty
kompetentną obsługę
atrakcyjne ceny
transport
serwis informacyjny

Do współpracy zapraszamy:

projektantów i dekoratorów wnętrz
sklepy z wyposażeniem wnętrz
producentów i sprzedawców okien
firmy montażowe

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 83 / 343 24 80
tel. +48 724 544 554
tel. +48 691 229 613
e-mail: info@rolety-decor.pl

NEWSLETTER


PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL, JEŻELI CHCESZ OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH.

Administratorem Państwa danych osobowych jest DW DOMEL Elżbieta Zabielska z siedzibą w Łomży przy ul. Meblowej 35. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.